• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Beşiktaş Demidöküm Servisi


BEŞİKTAŞ DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ 7/24 TEKNİK SERVİSBeşiktaş demirdöküm servisi kalitesinden ödün vermeden sizlere aynı gün içinde kombi servis hizmeti sunmaktadır.Kullanmakta olduğunuz demirdöküm marka kombilerinize sunmakta olduğumuz tüm servis hizmetlerimiz firmamız adı altında 1 yıl garanti kapsamına tabi tutulmaktadır.
Bu garantili hizmet sonrasında onarımı veya değişen yedek parçanın arıza yapması duumunda 1 yıl içinde ücretsiz onarım yapılmaktadır.
Demirdöküm marka kombileriniz için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.
Yerinde Servis Hizmeti
Bize ulaştığınızda ön talep ve bilgilerinizi alıyoruz. En kısa süre içerisinde cihazın bulunduğu yere (ev/işyeri) gelip servis hizmetimizi sunuyoruz. Zorunlu bir durum olmadıkça bakım ve onarım hizmetlerini yerinde sağlıyoruz.

Orjinal Yedek Parça
Tüm müşterilerimize, orijinal yedek parça tercih etmelerini önermekteyiz. Servis hizmetlerimizde değişmesi gereken parçaların yerine orijinal yedek parça takıyoruz. 

1 Yıl Garanti
Değişim yapılan parçaçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. 1 yıl içinde doğabilecek herhangi bir arıza durumunda ücretsiz değişim sağlıyoruz.

Nitelikli Personel
Bakım ve onarım hizmetlerimiz, gerekli sertifikalara sahip, nitelikli personel tarafından sağlanmaktadır. Böylece hızlı ve doğru arıza tespiti, doğru hizmet sunmaktayız. 
Personelimiz, hem teknik konularda hem de müşteri ilişkileri konusunda sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve sürekli denetlenmektedir.
Bize Ulaşın
0212 452 27 52
0539 291 20 68
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret5132
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Saat