• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Alibeyköy Demirdöküm Servisi

DEMİRDÖKÜMKOMBİ SERVİSİ BAKIM ONARIM HİZMETİ 7/24
Demirdöküm kombi servisi
 ile standarların üzerinde bir servis hizmeti almaya hazırmısınız.Sınıfında uzmanlaşan teknisyen kadromuz gün geçtilçe biriktirmiş oluğu servis deneyimi ve almış olduğu eğitimler ile sizlere nasıl bir servis hizmeti sunması gerektiğini çok iyi bir şekilde bilmektedirler.

Böylelikle sizlerin tüm sorunlarınıza en kısa sürede yerinde ve garantili çözümler sunacaktırler.

Yerinde Servis Hizmeti
Bize ulaştığınızda ön talep ve bilgilerinizi alıyoruz. En kısa süre içerisinde cihazın bulunduğu yere (ev/işyeri) gelip servis hizmetimizi sunuyoruz. Zorunlu bir durum olmadıkça bakım ve onarım hizmetlerini yerinde sağlıyoruz.

Orjinal Yedek Parça
Tüm müşterilerimize, orijinal yedek parça tercih etmelerini önermekteyiz. Servis hizmetlerimizde değişmesi gereken parçaların yerine orijinal yedek parça takıyoruz. 

1 Yıl Garanti
Değişim yapılan parçaçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. 1 yıl içinde doğabilecek herhangi bir arıza durumunda ücretsiz değişim sağlıyoruz.

Nitelikli Personel
Bakım ve onarım hizmetlerimiz, gerekli sertifikalara sahip, nitelikli personel tarafından sağlanmaktadır. Böylece hızlı ve doğru arıza tespiti, doğru hizmet sunmaktayız. 
Personelimiz, hem teknik konularda hem de müşteri ilişkileri konusunda sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve sürekli denetlenmektedir
Bize Ulaşın
0212 452 27 52
0539 291 20 68
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret5131
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Saat